Raport o stanie Gminy Legnickie Pole w 2021 roku


Wójt Gminy Legnickie Pole - Rafał Plezia


Szanowni Państwo,

Każdy z nas z osobna, ale również jako Wspólnota zmuszeni jesteśmy w ostatnim czasie stawiać czoła wielu przeciwnościom. Choć myśli nas wszystkich i ostatnie działania skupiają się na niesieniu pomocy naszym sąsiadom - Ukraińcom, to poprzedni rok zdominowany był przez pandemię i rosnące koszty zadań z jakimi na co dzień radzi sobie samorząd.

Pomimo tego, w 2021 r. skutecznie rozwijaliśmy usługi skierowane bezpośrednio do Was, mieszkańców Gminy Legnickie Pole. Utwardziliśmy i wyremontowaliśmy blisko 3,5 km dróg gminnych. Zorganizowaliśmy wiele imprez gminnych o charakterze kulturalnym i sportowym. Po raz kolejny w Gminie Legnickie Pole realizowane były ważne inwestycje infrastrukturalne.

Te i wiele innych działań realizowanych w 2021 r. przedstawiamy w raporcie o stanie Gminy Legnickie Pole za 2021 r., którego lekturę gorąco polecam.

Znajdą w nim Państwo obiektywne informacje o tym co zrobiliśmy, jaki jest nasz potencjał na tle podobnych do nas gmin, a także w którym momencie realizacji konkretnych strategii jesteśmy. To dokument o nas samych, dla nas samych - mieszkańców Gminy Legnickie Pole!

Dla Państwa wygody raport po raz kolejny przedstawiamy w formie strony internetowej. Nasze działania są transparentne i chcemy, aby taki był też ten raport. Zachęcamy do udostępniania linku wśród znajomych mieszkańców!Rafał Plezia

Wójt Gminy Legnickie PoleCO ZNAJDZIESZ W RAPORCIE?
Jak wypadamy na tle innych gmin?

Ogólna Ocena Rozwoju - wykres.

Gmina Legnickie Pole na tle podobnych sobie jednostek jest dobrze rozwinięta infrastrukturalnie, a w pozostałych obszarach jej sytuacja uległa poprawie względem 2020 r.